Płytka 35-55 HRC do twardościomierza testera twardości Oxford Precision OXD3039230K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płyta do testów 35-55 HRC do testera twardości Oxford Precision OXD3039230K
Oxford Precision OXD-303-9230K
OXD3039230K
Płyta do testów do testera twardości 35-55 HRC Oxford OXD3039230K
OXD-303-9230K
Opis produktu
Pasują do testera twardości Oxford.Duże płaskie kowadełko -9100K
Małe płaskie kowadełko -9110K
V-Kowadełko -9120K
Końcówka diamentowa -9150K
Stalowa końcówka z łożysk -9160K
Rockwell płyta do testów -9210K
Rockwell płyta do testów -9220K
Rockwell płyta do testów -9230K
Rockwell płyta do testów -9240K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Opis | Rockwell Std. Test Block |
| Kod EAN13 | 5036140154001 |
| Kod eCl@ss | 27209000 |
| Wysokość | 10mm |
| Długość | 60mm |
| Rozmiar | 35 HRC |
| Nr produktu | OXD-303-9230K |
| Kod UNSPSC | 41114611 |
| Szerokość | 40mm |
SM.CK016,96,6ZLNE