Płytka ISO do toczenia WNMG Yamaloy YML1209780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka ISO do toczenia WNMG Yamaloy YML1209780K
Yamaloy YML-120-9780K
YML1209780K
WNMG 060408-NSS INSERT GRADE QX8010 Yamaloy YML1209780K
YML-120-9780K
SM.CK016,28,8ZLNE
Łamacz wióra: NSS. Zastosowanie: Obróbka lekka/średnia.
Łamacz wióra: NM4, NM5, NM6. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX510 (ISO P01-P15 M10-M15 K01-K20) Powlekane. Stosowane do obróbki wykańczającej stali i stali nierdzewnych a także do toczenia żeliw ciągliwych na wysokich prędkościach.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
QX8010 (ISO M10 S10) Powlekane. Doskonały gatunek płytek nadaje się do obróbki niklu, szczególnie polecana w przemyśle lotniczym. Powłoka TiAln zapewnia wysoką odporność na zuzycie.
NF3 - Łamacz wykończający dla płytek ujemnych stosowany w gatunku QX510 o obróbki wykańczajacej stali oraz wykończenia
i średniej obróbki żeliwa.
NM4 - Łamacz pośredni do płytek ujemnych do lekkiej i średniej obróbki zgrubnej.
NM5 - Popularny łamacz do średniej obróbki zgrubnej lub
pół-wykończającej do stali zwykłych i nierdzewnych. Najlepiej sprawdza się w płytkach gatunku QX510 i QX520.
NM6 - Popularny łamacz pośredni używany na płytkach ujemnych w twardych gatunkach.
NR8 - Łamacz do obróbki zgrubnej do stali i stali nierdzewnych, płytki w gatunku QX520.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | NSS |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Cutting Application | Light Finishing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140284272 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 060408 |
| Typ płytki | WNMG |
| ISO Category Grade | M;S |
| ISO Cut | M10;S10 |
| ISO Designation | WNMG 060408-NSS |
| Manufacturer Grade | QX8010 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | High-Temperature Alloys |
| Material Coverage | |
| Rake | Negative |
| Shape | Trigon |
| Supplier Part No. | YML-120-9780K |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Trigon |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | WNMG |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M S |
| ISO Cut | M10 to S10 to |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Stainless Steel |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QX8010 |
| Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | NSS |
| ISO Designation | WNMG 060408-NSS |