Płytka do obróbki wykończenia i półwykończenia aluminium i półaluminium DCGX 11T304-ALC Yamaloy YML1201291N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka do obróbki wykończenia i półwykończenia aluminium i półaluminium DCGX 11T304-ALC Yamaloy YML1201291N
Yamaloy YML-120-1291N
YML1201291N
DCGX 11T304-ALC INSERT GRADE K10C Yamaloy YML1201291N
Yamaloy YML-120-1291N
SM.CK016,33,6ZLNE
Płytki z węglika pasują do wewnętrznych/zewnętrznych noży tokarskich jak płytki DCGT eometria Płytki do obróbki Wykończenia i pół-wykończenia aluminium i stopów aluminium l Zoptymalizowana geometria krawędzi i promienia ostrza. l Lepsza jakość powierzchni. l Lepsza kontrola wiórów. l "G" Tolerancja dla wysokiej powtarzalności. l Pierwszy wybór do obróbki czystego aluminium. l 30% dłuższa żywotność w porównaniu do gatunków płytek niepowlekanych.Gatunek K10C ISO N05-N15 PVD Pokrywany. Węglik droboziarnisty do obróbki aluminium i stopów aluminium, 30% większa trwałość narzędzia w porównaniu z gatunkami niepowlekanymi. Gładka powłoka i wypolerowana powierzchnia zapewnia lepsz... kontrolę wiórów. Geometria ALC Do wykańczania i pół wykończenia aluminium i stopów aluminium. Unikalna konstrukcja łamacza wióra zapewnia ostrą krawędź tn...c... i pozytywny Kąt natarcia. Specjalne przygotowanie krawędzi i wykończenie powierzchni zapewnia lepsz... jakość powierzchni i większ... kontrolę wióra, powoduje zmniejszenie tarcia i wibracji. Tolerancja "G" jest dla dla większej powtarzalności operacji skrawania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | ALC |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Promie naroża | 0.4 mm |
| Cutting Application | Finishing; Semi-Finishing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 11 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140253742 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 11T304 |
| Typ płytki | DCGX |
| ISO Category Grade | N |
| ISO Cut | N05-N15 |
| ISO Designation | DCGX 11T304-ALC |
| Manufacturer Grade | K10C |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium;Aluminium Alloys |
| Material Coverage | |
| Rake | Positive |
| Shape | 55° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-1291N |
| Grubość | 3.97 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 11T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 55° Rhombic |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | DCGX |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | N |
| ISO Cut | N05 to N15 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | |
| Manufacturer Grade | K10C |
| Cutting Edge Length | 11.6mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | ALC |
| ISO Designation | DCGX 11T304-ALC |