Płytka skrawająca C32 GUX NK1010 K10 Yamaloy YML1220100N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca C32 GUX NK1010 K10 Yamaloy YML1220100N
Yamaloy YML-122-0100N
YML1220100N
Płytka skrawająca C32 GUX NK1010 K10 Yamaloy YML1220100N
YML-122-0100N
SM.CK016,115,4ZLNE
GUX
Pasuje do: Indexa Seiki Multi-Pro?frezy trzpieniowe do nawierceń, rowka V, krawędzi otworu.
Gatunki płytek - opis
QM10 (ISO P10/M10/K10) Pokrywany Tin Uniwersalny gatunek do większości materiałów żelaznych i nieżelaznych.
QS20 (ISO P20) Niepokrywany Gatunek do stali i do stali nierdzewnych.
QC10 (ISO K10) Niepokrywany Gatunek do żeliwa, aluminium i materiałów nieżelaznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 0.6 mm |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 9.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140212626 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | |
| Rozmiar płytki | C32 |
| Typ płytki | GUX |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K10 |
| ISO Designation | C32 GUX |
| Manufacturer Grade | QC10 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium; Nonferrous |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Waga całkowita | 0.003 |
| Seria | "Indexa Seiki Multi-Pro Spot Drills & Chamfer Mills." |
| Shape | Rhombic; 80° |
| Supplier Part No. | YML-122-0100N |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość | 9.525 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.6mm |
| Rozmiar płytki | C32 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 80° Rhombic |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | GUX |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K10 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QC10 |
| Cutting Edge Length | 9mm |
| Inscribed Circle | mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | C32 GUX |