Płytka skrawająca OFKT 05T308-SN-MM QP25C Yamaloy YML1202384W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca OFKT 05T308-SN-MM, QP25C Yamaloy YML1202384W
Yamaloy YML-120-2384W
YML1202384W
Płytka skrawająca OFKT 05T308-SN-MM, QP25C Yamaloy YML1202384W
YML-120-2384W
SM.CK016,68,5ZLNE
OFKT
QK25C (K15 - K30) Pokrywany. Przeznaczony do frezowania żeliwa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-2384W |
| EAN13 Barcode | 5036140040786 |
| Cutting Edge Length | 0.5 mm |
| Grubość | 3.97 mm |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Clearance Angle | 25 ° |
| Typ płytki | OFKT |
| Rozmiar płytki | 05T308-SN-MM |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | QP25C |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN+Al2O3+TiN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Shape | Octagon |
| Convex Radius | |
| Inscribed Circle | |
| Szerokość | |
| Łamacz wióra | MM |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Designation | OFKT 05T308-SN-MM |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8mm |
| Rozmiar płytki | 05T3 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Octagon |
| Grubość | 3.97mm |
| Typ płytki | OFKT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 25 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiCN+Al2O3+TiN |
| Manufacturer Grade | QP25C |
| Cutting Edge Length | 5.2mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | MM |
| ISO Designation | OFKT 05T308-SN-MM |