Płytka skrawająca SEHT 1204AFTN QP25C Yamaloy YML1204430W PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEHT 1204AFTN, QP25C Yamaloy YML1204430W
Yamaloy YML-120-4430W
SEHT
QP30P (P10 - P35) Pokrywany metodą CVD. Gatunek do frezowania stali i niektórych stali nierdzewnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.005 |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-4430W |
| EAN13 Barcode | 5036140040861 |
| Typ płytki | SEHT |
| Rozmiar płytki | 1204AFTN |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | QP25C |
| Finish/Coating | Multilayer MT-TiCN+Al2O3+TiN |
| ISO Category Grade | P |
| Grubość | 4.76 mm |
| ISO Cut | P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Square |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Convex Radius | |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Szerokość | |
| Chipbreaker | |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Designation | SEHT 1204AFTN |
| Corner Radius | 45; 25 ° |
| Clearance Angle | 20 ° |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Kształt płytki | Kwadratowy |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | SEHT |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P10 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal nierdzewna Stal |
| Clearance Angle | 20 ° stopni |
| Powłoka | Wielowarstwowa MT-TiCN+Al2O3+TiN |
| Manufacturer Grade | QP25C |
| Długość krawędzi skrawającej | 12.7 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| ISO Designation | SEHT 1204AFTN |
YML1210042A
YML1204430W
Płytka skrawająca SEHT 1204AFTN, QP25C Yamaloy YML1204430W
YML-120-4430W
SM.CK016,52,8ZLNE