Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN QP40 Yamaloy YML1204527S YML-120-4527S PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN QP40 Yamaloy YML1204527S YML-120-4527S
Yamaloy YML-120-4527S
YML1204527S
Płytka skrawająca SEKN 1203AFTN, QP40 Yamaloy YML1204527S
Gatunki - opis
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QP25C (P10-P35) Pokryta CVD. Przeznaczenie do stali i stali nierdzewnej.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamaloy |
| Chipbreaker | TN |
| Clearance Angle | 20° stopni |
| Convex Radius | |
| Corner Radius | 45; 25 |
| Cutting Direction | Neutral |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140040939 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1203AFTN |
| Typ płytki | SEKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| ISO Designation | SEKN 1203AFFN |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie dla frezowania | Medium Milling ; Rough Milling;Finishing |
| Shape | Square |
| Supplier Part No. | YML-120-4527S |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Square |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | SEKN |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 20° degree |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Chipbreaker | TN |
| ISO Designation | SEKN 1203AFTN |
YML-120-4527S
SM.CK016,34,4ZLNE