Płytka skrawająca SEMN 1204-AZ QM3535 Yamaloy YML1204727M
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SEMN 1204-AZ QM3535 Yamaloy YML1204727M
Yamaloy YML-120-4727M
YML1204727M
SEMN 1204-AZ INSERT GRADE QM3535 Yamaloy YML1204727M
YML-120-4727M
SM.CK016,45,8ZLNE
QM3535 (P20 - P35) – PVD pokrycie TiAIN do frezowania stali. Typ uniwersalny pokrywający szeroki zakres zastosowań dzięki podłożu zapewniającemu optymalną odporność na ścieranie i wytrzymałość.
QP25 (P25) - Niepokrywane. Do średniego i końcowego frezowania stali.
K20 – Mikroziarno, niepokrywane. Do żeliwa, stopów aluminium, innych materiałów nieżelaznych włącznie ze stopami tytanu i niklu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | |
| Clearance Angle | 20 mm |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 45; Special |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Depth of Cut | |
| EAN13 Barcode | 5036140284227 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Rozmiar płytki | 1204-AZ |
| Typ płytki | SEMN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| ISO Designation | SEMN 1204-AZ |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-4727M |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 45 Special |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SEMN |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 20 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Cutting Edge Length | 12.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | SEMN 1204-AZ |