Płytka skrawająca SNMG 120408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1205336H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SNMG 120408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1205336H
Yamaloy YML-120-5336H
YML1205336H
Płytka skrawająca SNMG 120408-NM6, QX5030 Yamaloy YML1205336H
YML-120-5336H
SM.CK016,26ZLNE
Łamacz wióra: NM5. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: NM6. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: ST. Zastosowanie: Obróbka średnia.
Łamacz wióra: NM7. Zastosowanie: Obróbka średnia/zgrubna.
Łamacz wióra: NR8. Zastosowanie: Obróbka zgrubna.
Łamacz wióra: NR9. Zastosowanie: Obróbka zgrubna.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX530 (ISO P25-P35 M15-M25) Powlekana. Do toczenia różnych gatunków stali, staliwa i stali nierdzewnych. Dobry gatunek płytek ogólnego zastosowania do zgrubnej obróbki stali.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
NM6 - Popularny łamacz pośredni używany na płytkach ujemnych w twardych gatunkach.
NM7 - Poszarpany łamacz wióra idealny do kopiowania, gdzie występują różnice w głębokości skrawania, a jednocześnie należy kontrolować odpływ wiórów. Najlepiej spisuje się w płytkach gatunku QX520 do obróbki stali, stali nierdzewnej i ciągliwego żeliwa.
NR8 - Łamacz do obróbki zgrubnej do stali i stali nierdzewnych, płytki w gatunku QX520.
NR9 - Łamacz wióra szerokiego stosowania do obróbki zgrubnej w krótkich cyklach pracy, na płytkach ujemnych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | NM6 |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Cutting Application | Medium Cut;Roughing |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 12 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140212220 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN/TiC/AL203/TiN |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Rozmiar płytki | 120408 |
| Typ płytki | SNMG |
| ISO Category Grade | P; M |
| ISO Cut | P20-P40;M20-M30 |
| ISO Designation | SNMG 120408-NM6 |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Material Coverage | |
| Rake | Negative |
| Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | YML-120-5336H |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Kwadrat |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | SNMG |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Cutting Edge Length | 12mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | NM6 |
| ISO Designation | SNMG 120408-NM6 |