Płytka skrawająca SPKN 1203EDTR QP40 Yamaloy YML1206338S PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca SPKN 1203EDTR, QP40 Yamaloy YML1206338S
Yamaloy YML-120-6338S
YML1206338S
Płytka skrawająca SPKN 1203EDTR, QP40 Yamaloy YML1206338S
YML-120-6338S
SM.CK016,40,2ZLNE
SPKN
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-6338S |
| EAN13 Barcode | 5036140041349 |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Grubość | 3.18 mm |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Typ płytki | SPKN |
| Rozmiar płytki | 1203EDTR |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Materiał | Węglik |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Stainless Steel |
| Zastosowanie dla frezowania | Medium Milling ; Rough Milling;Finishing |
| Shape | Square |
| Corner Radius | 75; 15 |
| Convex Radius | |
| Szerokość | |
| Chipbreaker | |
| Cutting Direction | Right Hand[des] |
| ISO Designation | SPKN 1203EDTR |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Square |
| Grubość | 3.18 mm |
| Typ płytki | SPKN |
| Kierunek skrawania | prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal nierdzewna Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | QP40 |
| Cutting Edge Length | 12.7 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | SPKN 1203EDTR |
YMT5825540K
Nasadka 7/8" 12-kątna 3/8" A/F calowa Yamoto YMT5825540K
Yamoto YMT-582-5540K
YMT5825540K
Nasadka dwunastokątna 7/8" A/F 3/8" Yamoto
YMT-582-5540K
SM.CK016,10ZLNE
Narzędzia Cromwell
Używane głównie w przemyśle samochodowym i lotniczym. Relacja masy do siły zapewnia pewność i dostępność, co jest bardzo istotne w tego rodzaju produkcji.
Nasadki 12-kątne
12-kątne - boczny napęd umożliwia osiągnięcie większego momentu obrotowego niż standardowe gniazda,szczególnie przy nakrętkach zaokrąglonych i zużytych. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu, co gwarantuje dobre dopasowanie.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-5540K |
| EAN13 Barcode | 5036140213418 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całk. | 27 mm |
| Numer produktu | |
| Socket Size | mm 7/8" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |