Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR QM3535 Yamaloy YML1208438M PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR, QM3535 Yamaloy YML1208438M
Yamaloy YML-120-8438M
YML1208438M
Płytka skrawająca TPKN 1603PPTR, QM3535 Yamaloy YML1208438M
YML-120-8438M
SM.CK016,29,4ZLNE
TPKN
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QM3535 (P20 - P35) Pokryte TiAlN metodą PVD przeznaczone do frezowania stali. Uniwersalny gatunek płytek, który pokrywa szeroki zakres zastosowań ze względu na powłokę, zapewniające optymalną odporność na zużycie i wytrzymałość.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | TR |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Convex Radius | |
| Promie naroża | 90; 11 |
| Kierunek skrawania | Right Hand |
| Cutting Edge Length | 16.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140212282 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 1603PPTR |
| Typ płytki | TPKN |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| ISO Designation | TPKN 1603PPTR |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Zastosowanie, frezowanie | Milling |
| Shape | Triangle |
| Supplier Part No. | YML-120-8438M |
| Grubość | 3.18 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Szerokość |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 3.18mm |
| Typ płytki | TPKN |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P20 to P35 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Manufacturer Grade | QM3535 |
| Cutting Edge Length | 16.5mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | |
| ISO Designation | TPKN 1603PPTR |