Płytka skrawająca TPKN 2204PDR K20 Yamaloy YML1208458V PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca TPKN 2204PDR, K20 Yamaloy YML1208458V
Yamaloy YML-120-8458V
YML1208458V
Płytka skrawająca TPKN 2204PDR, K20 Yamaloy YML1208458V
YML-120-8458V
SM.CK016,41ZLNE
TPKN
Gatunki płytek - wybór
K20 gatunek płytki niepokrywany. Przeznaczony do żeliwa, aluminium, innych nieżelaznych materiałów wliczając stopy tytanu i niklu.
QP25 (P25) Niepokrywany. Do średniej i wykańczającej obróbki stali.
QP40 (P40) Niepokrywany. Do obróbki zgrubnej, średniej i wykończającej twardych i nierdzewnych stali z możliwością przerywanej pracy.
QX530 (P20 - P40, M20 - M30) Pokrywane. Dobry gatunek do zgrubnej obróbki stali. Zalecany do szerokiej gamy stali, staliwa i stali nierdzewnych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-8458V |
| EAN13 Barcode | 5036140042254 |
| Typ płytki | TPKN |
| Rozmiar płytki | 2204PDR |
| Materiał | Węglik |
| Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron; Aluminium Alloys; Nonferrous Metal; Titanium; Nickel Alloys |
| Zastosowanie dla frezowania | Milling |
| Shape | Triangle |
| Cutting Edge Length | 22mm |
| Grubość | 4.76 mm |
| Corner Radius | 90; 15 mm |
| Convex Radius | |
| Szerokość | |
| Chipbreaker | |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Designation | TPKN 2204PDR |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Rozmiar płytki | 2204 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Triangle |
| Grubość | 4.76 mm |
| Typ płytki | TPKN |
| Cutting Direction | Neutral |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys Cast Iron Nickel Alloys Nonferrous Metal Titanium |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K20 |
| Cutting Edge Length | 22 mm |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Chipbreaker | |
| ISO Designation | TPKN 2204PDR |