Płytka skrawająca VCGT 160404-AL K10 Yamaloy YML1209141N PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca VCGT 160404-AL K10 Yamaloy YML1209141N
Yamaloy YML-120-9141N
YML1209141N
Płytka skrawająca VCGT 160404-AL, K10 Yamaloy YML1209141N
YML-120-9141N
SM.CK016,49,5ZLNE
Łamacz wióra: AL. Zastosowanie: Obróbka średnia.
K10 (ISO K05-K20) Niepowlekane. Stosowana w narzędziach o wysokim stopniu pochylenia płytki, odpowiednie do obróbki aluminium, tworzyw sztucznych i innych miękkich materiałów nieżelaznych.
AL - Stworzony do pracy z aluminium.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamaloy |
| Łamacz wióra | AL |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Promie naroża | 0.4 mm |
| Cutting Application | Medium Cut |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Edge Length | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140042407 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Inscribed Circle | 9.525 mm |
| Rozmiar płytki | 160404 |
| Typ płytki | VCGT |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K05 - K20 |
| ISO Designation | VCGT 160404-AL |
| Manufacturer Grade | K10 |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Nonferrous ; Aluminium ; Thermoplastics |
| Material Coverage | |
| Rake | Positive |
| Shape | 35° Rhombic |
| Supplier Part No. | YML-120-9141N |
| Grubość | 4.76 mm |
| UNSPSC Code | 23242105 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.4 |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | 35° Rhombic |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | VCGT |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | K |
| ISO Cut | K05 to K20 |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metal |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Manufacturer Grade | K10 |
| Cutting Edge Length | 16mm |
| Inscribed Circle | 9.525mm |
| Łamacz wióra | AL |
| ISO Designation | VCGT 160404-AL |