Płytka skrawająca WNMG 080408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1209836H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytka skrawająca WNMG 080408-NM6 QX5030 Yamaloy YML1209836H
Yamaloy YML-120-9836H
YML1209836H
Płytka skrawająca WNMG 080408-NM6, QX5030 Yamaloy YML1209836H
YML-120-9836H
SM.CK016,28,8ZLNE
Łamacz wióra: NSS. Zastosowanie: Obróbka lekka/średnia.
Łamacz wióra: NM4, NM5, NM6. Zastosowanie: Obróbka średnia.
QX500 (ISO P10-P25) Do lekkiej obróbki i obróbki wykańczającej z dużymi prędkościami. Pozwala uzyskiwać wysoką klasę wykończenia powierzchni. Stosowane głównie do obróbki stali, mogą być również używane do obróbki wykańczającej niektórych stali nierdzewnych i żeliwa.
QX510 (ISO P01-P15 M10-M15 K01-K20) Powlekane. Stosowane do obróbki wykańczającej stali i stali nierdzewnych a także do toczenia żeliw ciągliwych na wysokich prędkościach.
QX520 (P10-P35 M10-M30 K10-K30) Pokrywany. Do średniej obróbki zgrubnej do stali, stali nierdzewnej i żeliwa.
QX5030 (ISO P20-P40 M20-M30) Powlekane metodą CVD. Zgrubne/średnie toczenie, średnia obróbka skrawaniem stali/stali nierdzewnej. Połączenie najmocniejszego podłoża z powłoką z tlenku glinu (MT-TiCN + TiC + Al2O3 + TiN), mające pierwszorzędną odporność na wykruszanie i dające szeroki zakres zastosowania.
QX8010 (ISO M10 S10) Powlekane. Doskonały gatunek płytek nadaje się do obróbki niklu, szczególnie polecana w przemyśle lotniczym. Powłoka TiAln zapewnia wysoką odporność na zuzycie.
NF3 - Łamacz wykończający dla płytek ujemnych stosowany w gatunku QX510 o obróbki wykańczajacej stali oraz wykończenia
i średniej obróbki żeliwa.
NM4 - Łamacz pośredni do płytek ujemnych do lekkiej i średniej obróbki zgrubnej.
NM5 - Popularny łamacz do średniej obróbki zgrubnej lub
pół-wykończającej do stali zwykłych i nierdzewnych. Najlepiej sprawdza się w płytkach gatunku QX510 i QX520.
NM6 - Popularny łamacz pośredni używany na płytkach ujemnych w twardych gatunkach.
NR8 - Łamacz do obróbki zgrubnej do stali i stali nierdzewnych, płytki w gatunku QX520.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242105 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Yamaloy |
| Supplier Part No. | YML-120-9836H |
| EAN13 Barcode | 5036140212343 |
| Typ płytki | WNMG |
| Materiał | Węglik |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Wykończenie, powłoka | Multilayer MT-TiCN/TiC/AL203/TiN |
| ISO Category Grade | P;M |
| Zastosowanie w materiałach | Steel;Stainless Steel |
| Shape | Trigon |
| ISO Cut | P20-P40;M20-M30 |
| Cutting Application | Medium Cut;Roughing |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Material Coverage | |
| Łamacz wióra | NM6 |
| Rake | Negative |
| ISO Designation | WNMG 080408-NM6 |
| Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Cutting Edge Length | 8 mm |
| Grubość | 4.76 mm |
| Promie naroża | 0.8 mm |
| Rozmiar płytki | 080408 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | 0.8 |
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Materiał | Węglik |
| Shape | Trigon |
| Grubość | 4.76mm |
| Typ płytki | WNMG |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| ISO Category Grade | M P |
| ISO Cut | M20 to M30 P20 to P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel Stal |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Wykończenie, powłoka | MT-TiCN-Al2O3-TiN |
| Manufacturer Grade | QX5030 |
| Cutting Edge Length | 8.7mm |
| Inscribed Circle | 12.7mm |
| Łamacz wióra | NM6 |
| ISO Designation | WNMG 080408-NM6 |