Płytka wzorcowa 30mm inspekcyjna M47 Kennedy KEN3390990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$40.20
Cena regularna:
$32.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy 30mm GRADE 1 STEEL SLIP GAUGE (M88) KEN3390990K
Kennedy KEN-339-0990K
KEN3390990K Kennedy 30mm GRADE 1 STEEL SLIP GAUGE (M88)
Steel Gauge Blocks
Manufactured to BS EN ISO 3650.
Available in two grades:
Grade 2: For workshop use.
Grade 1: For inspection use.
Many intermediate sizes to .001mm increments are also available from stock.
Inch sizes available on request - many sizes from stock.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140348295 |
| eCl@ss Code | 21170109 |
| Size | 30mm |
| Supplier Part No. | 3390990K |
| UNSPSC Code | 41111618 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | Grade 1 |
| Increments | mm |
| Range | mm |
| Waga | kg |
| Size | 30mm |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | BS EN ISO 3650 |
| Additional Features | Grade 1: For inspection use |