Płytki osadcze 2,3mm din6799 E sprężynujące 200szt. Qualfast QFT6494001A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki osadcze 2,3mm din6799 E sprężynujące 200szt. Qualfast QFT6494001A
Qualfast QFT-649-4001A
QFT6494001A
PLYTKI OSADCZE SPREZYNUJACE 2.3mm DIN 6799 'E' (OPAK 200) Qualfast
QFT-649-4001A
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zastosowanie spinek osadczych typu E Clips upraszcza rozwiązania projektowe i łączy się z obniżeniem kosztów montażu. Stanowią doskonałe rozwiązanie zastępujące bardziej tradycyjne elementy mocujące. Wszystkie są wykonywane ze stali węglowej z
fosforanowym wykończeniem powierzchni. Spełniają wymagania norny: DIN 6799.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Producent | Qualfast |
| Średnica | 2.3 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140157323 |
| eCl@ss Code | 23099090 |
| Supplier Part No. | QFT-649-4001A |
| UNSPSC Code | 31163211 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal sprężynowa |
| Nominal Diameter | 2.3mm |
| Typ produktu | E-Clip |
| Opakowanie zbiorcze | 200 |
| Surface Treatment | Phosphate |
| Leading Standard | DIN6799 |