Pneumatyczny zawór szpulowy G1/4 5/2 KVF865 Kennedy KEN2944403D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$51.39
Cena regularna:
$41.78
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pneumatyczny zawór szpulowy G1/4 5/2 KVF865 Kennedy KEN2944403D
Kennedy KEN-294-4403D
KEN2944403D
KVF865 G1/4 5/2 AIR SPRING SPOOL VALVE Kennedy
KEN-294-4403D
SM.CK016,154ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego stosowania zawory szpulowe. Do sprężonego powietrza i sprężonego gazu. Mocowanie do otworów w zaworach, przez złączki lub otwory pod przykrywki.
Obudowa i szpula: aluminium. Uszczelki: nitryl.
Przykrywki: poliester wypełniony szkłem.
Przekładka do uszczelek: PPS.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | 5/2 Air/Spring |
| EAN13 Barcode | 5036140292963 |
| eCl@ss Code | 27292104 |
| Port Connection | G 1/4 |
| Numer produktu | P-511-701 |
| Supplier Part No. | 2944403D |
| UNSPSC Code | 40141600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ produktu | Spool Valves |
| Temperature Range | °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 1/4" cal |
| Thread Type | Female |
| Voltage | V voltage |
| Waga elementu | 180g |
| Pressure Range | 1 to 10 bar bar |
| Standard, norma | EN ISO 9001 : 2008 |
| Body Material | Aluminium |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |
| Additional Features | Endcaps: Glass Filled Polyester Seals: Nitrile |