Pobijak gumowy 16oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259160K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pobijak gumowy 16oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5259160K
Kennedy KEN-525-9160K
POBIJAK gumowy, Trzonek hikorowy 16oz
KEN-525-9160K
Opis produktu
Miękko zakończony obijak do użytku w miejscach, gdzie stalowy młotek mógłby uszkodzić powierzchnię. Zapewnia zarówno delikatne jak i solidne uderzenie z delikatnym odbiciem. Solidny trzonek z drewna hikorowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113374 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Handle Length | 243mm |
| Handle Material | Wood |
| Head Colour | Black |
| Head Diameter | 55mm |
| Head Length | 95mm |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całk./opak. | 315mm |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5259160K
POBIJAK GUMOWY, TRZONEK HIKOROWY 16oz Kennedy
KEN-525-9160K
SM.CK016,27,5ZLNE
Narzędzia Cromwell