Pobijak stolarski bukowy 4.1/2" Kennedy KEN5976450K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pobijak stolarski bukowy 4.1/2" Kennedy KEN5976450K
Kennedy KEN-597-6450K
POBIJAK stolarski BUKOWY 4.1/2"
KEN-597-6450K
Opis produktu
Tradycyjny wzór stolarski.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144491 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Handle Length | 200mm |
| Handle Material | Wood |
| Head Diameter | 75x55mm |
| Head Length | 125mm |
| Head Material | Wood |
| Head Shape | Square |
| Długość całk./opak. | 305mm |
| Kod UNSPSC | 27111601 |
KEN5976450K
POBIJAK STOLARSKI BUKOWY 4.1/2" Kennedy
KEN-597-6450K
SM.CK016,67,6ZLNE
Narzędzia Cromwell