Podkładka dociskowa M6x12mm FC21 okrągła Indexa IND4252840G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładka dociskowa M6x12mm FC21 okrągła Indexa IND4252840G
Indexa IND-425-2840G
IND4252840G
Podkładka dociskowa okrągła FC21 M6x12mm Indexa IND4252840G
IND-425-2840G
SM.CK016,26,2ZLNE
Uniwersalna jednostka wspierająca i mocująca, idealna do szorstkich, nierównych komponentów.
Materiał: stal węglowa EN16M.
Twardość : HRC 60.
Wykończenie powierzchni:
Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M6 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 4mm |
| Wymiar D | 12 mm |
| Wymiar E | 3mm |
| Wymiar F | 9.6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085992 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 12 mm |
| Numer produktu | FC210212 |
| Supplier Part No. | 4252840G |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 12mm |
| C | 4mm millimetre |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | PT21-1212 |
| Standard, norma | EN16M |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |