Podkładka okrągła FC22 50mm DIA.x 5mm Indexa IND4252845P PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładka okrągła FC22 50mm średnica 5mm Indexa IND4252845P
Indexa IND-425-2845P
IND4252845P
Podkładka okrągła FC22 50mm średnica 5mm Indexa IND4252845P
IND-425-2845P
SM.CK016,37,8ZLNE
Do użytku z komponentami zacisków do zwiększania wysokości lub wydłużania długości.
Materiał: stal węglowa.
Twardość : HRC 40.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 50 mm |
| Dim B | 5 mm |
| Wymiar C | 17 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086012 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC220616 |
| Supplier Part No. | 4252845P |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 50mm |
| B | 5mm |
| C | 17mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT22-1705 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |