Podkładki stożkowe 2szt. FC25 21mm Indexa IND4252860L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podkładki stożkowe (2szt.) FC25 21mm Indexa IND4252860L
Indexa IND-425-2860L
IND4252860L
Podkładki stożkowe (2szt.) FC25 21mm Indexa IND4252860L
IND-425-2860L
SM.CK016,46ZLNE
Dwuczęściowa podkładka wyrównująca gdy powierzchnia śruba dwustronna i powierzchnia mocowania nie są dokładnie prostopadłe.
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar A | 21 mm |
| Dim B | 40 mm |
| Wymiar C | 23 mm |
| Wymiar D | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086067 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC250320 |
| Supplier Part No. | 4252860L |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 21mm |
| B | 40mm |
| C | 23mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT25-2040 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |