Podnośnik 2.1/4 ton samochodowy Kennedy KEN5036350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
636,30 zł
Cena regularna:
517,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik 2.1/4 ton samochodowy Kennedy KEN5036350K
Kennedy KEN-503-6350K
Podnośnik samochodowy 2.1/4-ton
KEN-503-6350K
Opis produktu
Silne stalowe podwozie zapewnia stabilność w momencie obciążenia. stały kierunek i obrotowy dla łatwiejszego umiejscowienia urządzenia pod pojazdem. Pojedyncza dźwignia dalekiego zasięgu z komfortową gumą dla szybszego podnoszenia i opuszczania. Zawór bezpieczeństwa zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanizmu hydraulicznego spowodowanym przeładowaniem. Wbudowana rączka do przenoszenia.Zgodne z GS i TUV.
T238
Typ: z walizką antyudarową.
Wymiary: 525x225x145mm.
Maksymalny udźwig: 2,000kg.
Minimalna wysokość: 130mm.
Maksymalna wysokość: 380mm.
T2.249
Typ: z walizką antyudarową.
Wymiary: 695x344x180mm.
Maksymalny udźwig: 2,250kg.
Minimalna wysokość: 145mm.
Maksymalna wysokość: 495mm.
T280
Typ: długi zasięg.
Wymiary: 1150x360x210mm.
Maksymalny udźwig: 2,000kg.
Minimalna wysokość: 140mm. Maksymalna wysokość: 800mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140002500 |
| Kod eCl@ss | 36120207 |
| Lifting Capacity | 2 1/4 t |
| Maximum Height | 495mm |
| Maximum Load | 2250 kg |
| Minimum Height | 145mm |
| Numer modelu | T2.249 |
| Głębokosć całk./opak. | 200 |
| Długość całk./opak. | 730 |
| Waga całkowita | 36 |
| Szerokość całk./opak. | 350 |
| Nr produktu | T82257 |
| Kod UNSPSC | 24101612 |
| Waga | 36.5 kg |
KEN5036350K
PODNOSNIK SAMOCHODOWY 2.1/4-TON Kennedy
KEN-503-6350K
SM.CK016,561,3ZLNE
Narzędzia Cromwell