Podnośnik hydrauliczny 20 ton 452mm słupkowy Kennedy KEN5035750K KEN-503-5750K
Cena regularna:
460,20 zł
Cena regularna:
374,15 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik hydrauliczny 20 ton 452mm słupkowy Kennedy KEN5035750K KEN-503-5750K
Prosimy o kontakt przed zakupem.
Kennedy KEN-503-5750K
Podnośnik hydrauliczny SLUPKOWY 20-TON 452mm
KEN-503-5750K
Opis produktu
Duże żeliwne podstawy, stalowe cylindry, regulowane karbowane siodła. Posiada zawór bezpieczeństwa przed przeciążeniem. Dwuelementowa dźwignia do pompowania również używana do opuszczania. Używać na poziomowanej powierzchni, nie pracować pod pojazdem dopóki nie będą ustawione dodatkowe wsporniki, jak podstawki grzechotkowe, są używane. Modele B234, B337 i B541 są zawarte w silnym, odpornym na działania zewnętrzne, poręcznym opakowaniu. Certyfikaty GS i TUV. (Obciążenia podane są w 'wymiarach metrycznych' np. 1 tona = 1,000kg). Wszystkie posiadają plombę zapasową.Podnośnik hydrauliczny słupkowy do dużych obciążeń, 50 T - KEN-503-5790K
Model B5048 posiada obrabianą maszynowo staliwną podstawę i obudowę cylindra. Wyposażony jest w ochronny zawór przeciążeniowy. Trzy-częściowa rączka do „pompowania" (podnoszenia) służy także do opuszczania. Podnośnik należy używać na twardej poziomej powierzchni, nie wolno pracować pod pojazdem dopóki nie będą
ustawione dodatkowe wsporniki, takie jak stojaki podporowe pod osie pojazdu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140002838 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Height Minimum - Maximum | 242 - 452 mm |
| Maximum Load | 20 t |
| Maximum Saddle Adjustment | 60 mm |
| Model Number | B2045 |
| Głębokość całk. | 250 |
| Długość całkowita | 165 |
| Waga całkowita | 10.85 |
| Szerokość całk. | 155 |
| Supplier Part No. | 5035750K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
| Waga | 11.00 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 20 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | T92004 |
| Typ produktu | Bollte Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 11kg |
| Standard, norma | Complies with the EC Machinery Directive GS and TUV approved |
| Maximum Saddle Adjustment | 60 mm |
| Additional Features | Adjusting notched saddle Large cast iron bases Steel cylinder housing |
| Lifting Height Min. | 242 mm |
| Lifting Height Max. | 452 mm |
KEN5035750K
PODNOSNIK HYDRAULICZNY SLUPKOWY 20-TON 452mm Kennedy
KEN-503-5750K
SM.CK016,385,6ZLNE
Narzędzia Cromwell