Podnośnik łańcuchowy 0,75 tony Matlock MTL9416200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 322,20 zł
Cena regularna:
1 074,96 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik łańcuchowy 0,75 tony Matlock MTL9416200K
Matlock MTL-941-6200K
MTL9416200K
0.75 TON 1.5MTR LEVER HOIST C/W OVERLOAD BREAK Matlock
MTL-941-6200K
SM.CK016,704,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Podnośniki łańcuchowe w zakresie o pojemności udźwigu od 075 do 3 ton. Wyposażone w hartowane i szlifowane, trzystopniowe-zębate wałki przekładniowe. Haki wyposażone w solidne zatrzaski bezpieczeństwa i obracalne o 360 stopni. Wyposażone w hamulec mechaniczny do limitu obciążenia dla bezpieczeństwa. Wykonane zgodnie z normami EN 13157 + A1: 2009 oraz EC Dyrektyw... Rady UE 2006/42 w sprawie zgodności produkcji maszyn.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 24101602 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 9416200K |
| EAN13 Barcode | 5036140238534 |
| Load Chain Diameter | 6 mm |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Standard Lift | 1.5 |
| Running Test Load | 11.0 |
| Capacity | 0.75 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 750kg |
| Numer produktu | MLH075T |
| Waga elementu | 7.7kg |
| Standard Lift | 1.5 m metre |
| Number Columns of Load Chains | 1 |
| Load Chain Diameter | 6mm |
| Hook Type | Safety Hook |
| Standard, norma | BS EN 13157+A1:2009 EC Council Directive 2006/42/EC Machinery Compliant |