Podnośnik przyssawkowy 100mm 45kg pojedynczy chwytak do szyb Kennedy KEN5032620K KEN-503-2620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik przyssawkowy 100mm 45kg pojedynczy chwytak do szyb Kennedy KEN5032620K KEN-503-2620K
Kennedy KEN-503-2620K
Podnośnik PRZYSSAWKOWY pojedynczy 100mm (45KG)
KEN-503-2620K
Opis produktu
Solidne podnośniki posiadają gumowe przyssawki, które nie uszkodzą powierzchni podnoszonych detali. Do podnoszenia szkła, marmuru, granitu, plastiku i innych gładkich materiałów.Pojedynczy (VLS045) 100mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 45kgs.
Podwójny (VLD070) 2x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 70kg.
Potrójny (VLT070) 3x120mm średnica powierzchni ssącej. Maks. udźwig: 110kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Cups | 1 x 10cm |
| EAN13 Barcode | 5036140015371 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Max Lift | 45 kg |
| Model Number | VLS045 |
| Głębokość całk. | 100 |
| Długość całkowita | 200 |
| Waga całkowita | 0.355 |
| Szerokość całk. | 160 |
| Supplier Part No. | 5032620K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 355 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | 100 mm |
| Długość | mm |
| Max Lift | 45kg |
| Model, kod produktu | VLS045 |
| Typ produktu | Suction Cup |
| Waga | 355g |
| Liczba elementów | Single Cup (1) |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Windscreen |
| Additional Features | Can be used for pulling out dents Fitted with a rubber suction |
| Number of Cups | 1 |
KEN5032620K
PODNOSNIK PRZYSSAWKOWY POJEDYNCZY 100mm (45KG) Kennedy
KEN-503-2620K
SM.CK016,63,1ZLNE
Narzędzia Cromwell