Podnośnik samochodowy 2 ton Kennedy KEN5036920K KEN-503-6920K
dostępny
Cena regularna:
1 103,21 €
Cena regularna:
896,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik samochodowy 2 ton Kennedy KEN5036920K KEN-503-6920K
Kennedy KEN-503-6920K
Podnośnik SAMOCHODOWY 2-TON
KEN-503-6920K
Opis produktu
Silne stalowe podwozie zapewnia stabilność w momencie obciążenia. stały kierunek i obrotowy dla łatwiejszego umiejscowienia urządzenia pod pojazdem. Pojedyncza dźwignia dalekiego zasięgu z komfortową gumą dla szybszego podnoszenia i opuszczania. Zawór bezpieczeństwa zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanizmu hydraulicznego spowodowanym przeładowaniem. Wbudowana rączka do przenoszenia.Zgodne z GS i TUV.
T238
Typ: z walizką antyudarową.
Wymiary: 525x225x145mm.
Maksymalny udźwig: 2,000kg.
Minimalna wysokość: 130mm.
Maksymalna wysokość: 380mm.
T2.249
Typ: z walizką antyudarową.
Wymiary: 695x344x180mm.
Maksymalny udźwig: 2,250kg.
Minimalna wysokość: 145mm.
Maksymalna wysokość: 495mm.
T280
Typ: długi zasięg.
Wymiary: 1150x360x210mm.
Maksymalny udźwig: 2,000kg.
Minimalna wysokość: 140mm. Maksymalna wysokość: 800mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140003538 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Lifting Capacity | 2 t |
| Maximum Height | 800 mm |
| Maximum Load | 2000 kg |
| Minimum Height | 140 mm |
| Model Number | T280 |
| Głębokość całk. | 330 |
| Długość całkowita | 1320 |
| Waga całkowita | 64 |
| Szerokość całk. | 440 |
| Supplier Part No. | 5036920K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
| Waga | 58.0 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 2 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | T280 |
| Typ produktu | Trolley Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 58kg |
| Standard, norma | GS and TUV approved |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | Safety overload protection valve |
| Lifting Height Min. | 140 mm |
| Lifting Height Max. | 800 mm |
KEN5036920K
PODNOSNIK SAMOCHODOWY 2-TON Kennedy
KEN-503-6920K
SM.CK016,1960ZLNE
Narzędzia Cromwell