Podnośnik teleskopowy 1/2 ton do skrzyń przekładniowych Kennedy KEN5037160K KEN-503-7160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
5 802,20 zł
Cena regularna:
4 717,24 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podnośnik teleskopowy 1/2 ton do skrzyń przekładniowych Kennedy KEN5037160K KEN-503-7160K
Kennedy KEN-503-7160K
Podnośnik TELESKOPOWY do SKRZYN PRZEDKLADNIOWYCH 1/2-TON
KEN-503-7160K
Opis produktu
Idealny do demontażu i instalacji samochodowych i lekkich skrzyń przekładniowych samochodów dostawczych. W pełni regulowane uniwersalne siodło obrotowe z regulowanymi wspornikami narożnymi i łańcuchami zabezpieczającymi. Dzięki pompce nożnej oraz zaworowi spustowemu użytkownik może rękami swobodnie manewrować skrzynią przekładniową. Szeroka podstawa z czterema obrotowymi kółkami samonastawnymi o średnicy 3", wyposażonymi w łożyska kulkowe zapewnia stabilność i łatwość manewrowania. Dwustopniowe chromowane suwaki zapobiegają przedostaniu się rdzy do układu hydraulicznego. Skok od 875mm do 1800 mm.Specyfikacja TTJ500
Udźwig 1/2 Tony
Ramię przedłużające 2
Wysokość minimalna 875mm
Wysokość maksymalna 1800mm
Wymiary siodła roboczeją680x810mm
Długość łańcucha 95mm
Siodło uchylne do przodu 24”
Siodło uchylne do tyłu 19”
Siodło uchylne na boki +/- 20”
Mechan.powrotny/zwrotny 15.8kg (35lbs)
Wymiary podstawy 695x805mm
Masa 68.5kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140014541 |
| eCl@ss Code | 36120207 |
| Model Number | TTJ500 |
| Supplier Part No. | 5037160K |
| UNSPSC Code | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | |
| Lifting Capacity | 0.5 t metric tonnekg |
| Model, kod produktu | TJ500 |
| Typ produktu | Transmission Jack |
| To Suit | |
| Waga elementu | 68.5kg |
| Standard, norma | |
| Maximum Saddle Adjustment | mm |
| Additional Features | Adjustable rotary saddle with adjustable corner brackets Foot operated pump Wide base with four 3" dia. swivel-type castors |
| Lifting Height Min. | 875 mm |
| Lifting Height Max. | 1800 mm |
KEN5037160K
PODNOSNIK TELESKOPOWY DO SKRZYN PRZEDKLADNIOWYCH 1/2-TON Kennedy
KEN-503-7160K
SM.CK016,3429ZLNE
Narzędzia Cromwell