Podpórka regulowana 65x100mm SC11a Indexa IND4253057P
dostępny
Cena regularna:
605,30 zł
Cena regularna:
492,11 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podpórka regulowana 65x100mm SC11a Indexa IND4253057P
Indexa IND-425-3057P
IND4253057P
Podpórka regulowana SC11a 65x100mm Indexa IND4253057P
IND-425-3057P
SM.CK016,337,4ZLNE
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 40.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Diameter A | 65 mm |
| Wymiar C | 150 mm |
| Wymiar D | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086388 |
| Height B | 100 mm |
| Holding load | 135 kN |
| Numer produktu | SC20070140 |
| Supplier Part No. | 4253057P |
| UNSPSC Code | 31161709 |
| Waga elementu | 274 g |