Podstawka osiowa 12 ton grzechotkowa Kennedy KEN5035560K KEN-503-5560K SPC-19
dostępny
Cena regularna:
$178.72
Cena regularna:
$145.30
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podstawka osiowa 12 ton grzechotkowa Kennedy KEN5035560K KEN-503-5560K
Kennedy KEN-503-5560K
PODSTAWKA OSIOWA GRZECHOTKOWA 12-TON
KEN-503-5560K
Opis produktu
Użyteczne przy asekuracji podniesionych pojazdów lub innego sprzętu. Zabezpieczające czerwone pokrycie. Zaprojektowany do pracy w 10 różnych pozycjach, automatycznie blokuje się przy podnoszeniu.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity/pair | 12 t |
| Capacity/pair | 12000 kg |
| Kod EAN13 | 5036140053151 |
| Kod eCl@ss | 36120207 |
| Min.-Max. Height | 390 - 608mm |
| Głębokosć całk./opak. | 460 |
| Długość całk./opak. | 300 |
| Waga całkowita | 13.78 |
| Szerokość całk./opak. | 270 |
| Per Stand | 6 t |
| Nr produktu | RTAS06 |
| Kod UNSPSC | 24101612 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 255 x 290 mm millimetre |
| Maximum Height | 608 mm millimetre |
| Product Number | T46001 |
| Weight | 14 kg kilogram |
| Minimum Height | 390 mm millimetre |
| Standards Met | |
| Maximum Capacity | 6 t metric tonne |
| Additional Features | 12-position |
KEN5035560K
PODSTAWKA OSIOWA GRZECHOTKOWA 12-TON Kennedy
KEN-503-5560K
SM.CK016,438,1ZLNE
Narzędzia Cromwell