Podtrzymka do szczypiec 0-63mm Kennedy KEN5588020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podtrzymka do szczypiec 0-63mm Kennedy KEN5588020K
Kennedy KEN-558-8020K
KEN5588020K
PODTRZYMKA DO SZCZYPIEC 0-63mm Kennedy
KEN-558-8020K
SM.CK016,66,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Może być używany jako normalny ścisk typu C lub przeistaczać klucze francuskie 10”/12” w uniwersalne, przenośne imadło. Stalowa rama ze śrubą motylkową i obrotnicą zaciskową. Zakres: 0 - 63mm. Długość całkowita: 110mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140118706 |
| Maximum Opening | 63 mm |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 175 |
| Waga całkowita | 0.235 |
| Szerokość całk. | 60 |
| Supplier Part No. | 5588020K |
| UNSPSC Code | 27112115 |
| Waga elementu | 200 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Type | Plain Grip |
| Jaw Capacity | 0-60mm |
| Szerokość szczęk | 25mm |
| Materiał | Stal |
| Długość całkowita | 110mm 4-1/4" cal |
| Throat Depth | 16mm |
| Wykończenie, powłoka | Chemically Blackened |