Pogłębiacz 10,4mm 90 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205050K SHR-020-5050K MT0M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 10,4mm 90 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205050K SHR-020-5050K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica pogłębiacza max. | 10.4mm |
| Producent | Sherwood |
| Kąt ostrzy pogłębiacza | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 10.4mm |
| Kod EAN13 | 5036140162075 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Błyszczace |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokość całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.014 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Typ chwytu | prosty, walcowy |
| Nr produktu | 19090.104 |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 13g |
Pogłębiacz wysokowydajny HSS 10.40mm 90 ST SHR0205050K
SHR-020-5050K
SM.CK016,41,7ZLNE