Pogłębiacz 12,4mm 90 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205100K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 12,4mm 90 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205100K
Sherwood SHR-020-5100K
SHR0205100K
Pogłębiacz wysokowydajny HSS 12.40mm 90 ST SHR0205100K
SHR-020-5100K
SM.CK016,44,8ZLNE
Opis produktu
Pozwala na bardzo dokładne wykończenie powierzchni pogłębień ze zdolnością okrawania bez konieczności nawiercenia. Można stosować do aluminium bez obawy o powstanie wybrzuszeń. Dla specjalnych materiałów istnieje możliwość dostawy pogłębiaczy ze specjalną powłoką.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12.4mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 12.4mm |
| Kod EAN13 | 5036140162082 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.03 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | 19090.124 |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 24g |