Pogłębiacz 12,5mm stożkowy 90 stopni 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy Kennedy KEN0200990K MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 12,5mm stożkowy 90 stopni 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy Kennedy KEN0200990K
Kennedy KEN-020-0990K
KEN0200990K
12.5mm 90DEG HSS-COBALT S/S COUNTERSINK Kennedy KEN0200990K
Kennedy KEN-020-0990K
SM.CK016,45,1ZLNE
Opis produktu
3-zębne - chwyt prostyWykonane z M35 HSS, przeznaczone do okrawania i pogłębiania w większości metali i w plastikach. Wykonane zgodnie z normą BS 328 :Part 5 :1983. Kąt 90°.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 12.5mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 12.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140269736 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.025 |
| Szerokość całk./opak. | 17 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | KEN-020-0990K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |