Pogłębiacz 1/4" z pilotem 1/8" 100 stopni 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0205051E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 1/4" z pilotem 1/8" 100 stopni 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0205051E SHR-020-5051E
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica chwytu | 1/4" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Kąt wierzchołkowy | 100° stopni |
| Średnica skrawania | 1/4" calowe |
| Średnica | 1/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140269958 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Jasne |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 2 1/2" |
| Średnica pilota | 1/8" |
| Średnica chwytu | 3/16" |
| Typ chwytu | prosty |
| Typ | Wieloostrzowy; Pilot |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
Kąt pochylenia linii śrubowej:
Rodzaj gwintu: Metryczne. Standard: BS EN ISO 10642. Wielkość: do M20. Kąt ostrza: 90°.
Rodzaj gwintu: Metryczne. Standard: BS EN ISO 10642. Wielkość: pow. M20. Kąt ostrza: 60°.
Rodzaj gwintu: UNC/F. Standard: ANSI B 18.3. Wielkość: No.0 do 1". Kąt ostrza: 82°.
Rodzaj gwintu: BSW/F. Standard: BS 2470. Wielkość: 1/8" do 1". Kąt ostrza: 90°.
Rodzaj gwintu: BA. Standard: BS 2470. Wielkość: 8BA do 0BA. Kąt ostrza: 90°.