Pogłębiacz 15,8mm stożkowy wieloostrzowy 5/8" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 15,8mm stożkowy wieloostrzowy 5/8" 90 stopni HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0202080K
Sherwood SHR-020-2080K
SHR0202080K
Pogłębiacz wieloostrzowy, chwyt prosty, KSZTALT ROZY 5/8"x90 ST SHR0202080K
SHR-020-2080K
SM.CK016,51,5ZLNE
Opis produktu
Kształt różyKąt 90°. Długość całkowita: 52mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 15.8mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 15.8mm |
| Kod EAN13 | 5036140161986 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 55 |
| Waga całkowita | 0.023 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Średnica chwytu | 6.3mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SHR-020-2080K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |