Pogłębiacz 20,5mm 60 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0206200K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 20,5mm 60 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0206200K
Sherwood SHR-020-6200K
SHR0206200K
Pogłębiacz wysokowydajny HSS 20.5mm 60 ST SHR0206200K
SHR-020-6200K
SM.CK016,75,1ZLNE
Opis produktu
Pozwala na bardzo dokładne wykończenie powierzchni pogłębień ze zdolnością okrawania bez konieczności nawiercenia. Można stosować do aluminium bez obawy o powstanie wybrzuszeń. Dla specjalnych materiałów istnieje możliwość dostawy pogłębiaczy ze specjalną powłoką.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 20,5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Średnica skrawania | 20,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140162228 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 70 |
| Waga całkowita | 0.064 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | 19060.205 |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 48g |