Pogłębiacz 20mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213660K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz walcowo-czołowy 20mm HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213660K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pod rozmiar śruby | 12mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 20mm |
| Kod EAN13 | 5036140162389 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita opak. | 130g |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica pilota | 13mm |
| Nr produktu | SHR-021-3660K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 110g |
Sherwood
SHR0213700K
x Sherwood SHR0213700K SHR0213700K
SHR-021-3700K
SM.CK016,188,3ZLNE