Pogłębiacz 25mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 25mm 100 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0205750K
Sherwood SHR-020-5750K
SHR0205750K
Pogłębiacz wysokowydajny HSS 25mm 100 ST SHR0205750K
SHR-020-5750K
SM.CK016,104,9ZLNE
Opis produktu
Pozwala na bardzo dokładne wykończenie powierzchni pogłębień ze zdolnością okrawania bez konieczności nawiercenia. Można stosować do aluminium bez obawy o powstanie wybrzuszeń. Dla specjalnych materiałów istnieje możliwość dostawy pogłębiaczy ze specjalną powłoką.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 25mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 100° stopni |
| Średnica skrawania | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140162174 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.093 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | 19100.250 |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 70g |