Pogłębiacz 26mm walcowo-czołowy HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213700K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz walcowo-czołowy 26mm HSS-Co 5% kobaltowy Sherwood SHR0213700K SHR-021-3700K
Specyfikacja pogłębiacza:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | 16mm |
| Producent | Sherwood |
| Średnica robocza | 26mm |
| Kod EAN13 | 5036140270183 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Długość całk./opak. | 125mm |
| Średnica pilota | 17mm |
| Nr produktu | SHR-021-3700K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 225g |
SHR0213700K
SHR-021-3700K
SM.CK016,188,3ZLNE