Pogłębiacz 31,5mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201690K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 31,5mm 90 stopni 3 ostrza chwyt stożkowy HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0201690K
Sherwood SHR-020-1690K
SHR0201690K
Pogłębiacz HSS-Co, chwyt stożkowy, 3 ostrza 31.5mmx90 ST SHR0201690K
SHR-020-1690K
SM.CK016,236,3ZLNE
Opis produktu
Kąt 90°.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 31.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 31.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140161924 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Stożek Morse'a | 2MT, Morse 2, MK2, MT2, MC2 |
| Liczba rowków | 3 |
| Głębokosć całk./opak. | 35 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.29 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Średnica chwytu | |
| Typ chwytu | Tapered |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SHR-020-1690K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | MT2 |
| Typ | Multiple Flute |
| Kod UNSPSC | 23241603 |