Pogłębiacz otworowy 10-15mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Sherwood SHR0202150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz otworowy 10-15mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Sherwood SHR0202150K
Sherwood SHR-020-2150K
Pogłębiacz otworowy HSS-E 10-15mmx90 ST SHR0202150K
SHR-020-2150K
Opis produktu
Wykonane ze stali kobaltowej, przeznaczone do okrawania i wygładzania otworów. Chwyt prosty. Wykonane zgodnie z: BS328 : Part 5 : 1983. Kąt 90°.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 15mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 10-15mm |
| Kod EAN13 | 5036140162013 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 0 |
| Głębokosć całk./opak. | 25 |
| Długość całk./opak. | 70 |
| Waga całkowita | 0.064 |
| Szerokość całk./opak. | 25 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | SHR-020-2150K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Jednootworowe |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 25g |
SHR0202150K
Pogłębiacz otworowy HSS-E 10-15mmx90 ST SHR0202150K
SHR-020-2150K
SM.CK016,83,6ZLNE