Pogłębiacz otworowy 2-5mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Sherwood SHR0202090K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz otworowy 2-5mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Sherwood SHR0202090K
Sherwood SHR-020-2090K
Pogłębiacz otworowy HSS-E 2-5mmx90 ST SHR0202090K
SHR-020-2090K
Opis produktu
Wykonane ze stali kobaltowej, przeznaczone do okrawania i wygładzania otworów. Chwyt prosty. Wykonane zgodnie z: BS328 : Part 5 : 1983. Kąt 90°.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 2-5mm |
| Kod EAN13 | 5036140161993 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 0 |
| Głębokosć całk./opak. | 16 |
| Długość całk./opak. | 52 |
| Waga całkowita | 0.015 |
| Szerokość całk./opak. | 16 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | SHR-020-2090K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Jednootworowe |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 15g |
SHR0202090K
Pogłębiacz otworowy HSS-E 2-5mmx90 ST SHR0202090K
SHR-020-2090K
SM.CK016,30,7ZLNE