Pogłębiacz otworowy 20-25mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Kennedy KEN0202250K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
75,51 €
Cena regularna:
61,39 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz otworowy 20-25mm 90 stopni HSS-E kobaltowy Kennedy KEN0202250K
Kennedy KEN-020-2250K
KEN0202250K
20-25mm 90DEG HSS-COBALTS/S SINGLE HOLE C/SINK Kennedy KEN0202250K
Kennedy KEN-020-2250K
SM.CK016,165,2ZLNE
Opis produktu
Wyprodukowane z M35 HSS, przeznaczone do okrawania i wygładzania większości metali i plastików. Chwyt prosty. Wykonane zgodnie z: BS 328 : Part 5 : 1983. Kąt 90° stopniSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 35mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Countersink Angle | 90° stopni |
| Średnica skrawania | 20-25mm |
| Kod EAN13 | 5036140269842 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 1 |
| Głębokosć całk./opak. | 50 |
| Długość całk./opak. | 105 |
| Waga całkowita | 0.205 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Średnica chwytu | 15mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | KEN-020-2250K |
| Rozmiar chwytu stożkowego | |
| Typ | Jednootworowe |
| Kod UNSPSC | 23241603 |
| Waga elementu | 225g |