Pogłębiacz stożkowy 12,5mm 82 stopni HSS-Co kobaltowy Sherwood SHR0207120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pogłębiacz 12,5mm 82 stopni HSS-Co kobaltowy wysokowydajny Sherwood SHR0207120K SHR-020-7120K
- Średnica: 12,5mm
- Typ: pogłębiacz stożkowy
- Kąt: 82 stopnie
- Liczba ostrzy: 3
- Materiał: HSS-Co, stal szybkotnąca z dodatkiem kobaltu
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica | 12.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Kąt | 82° stopni |
| Średnica skrawania | 12.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140270107 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Materiał | HSS-Co, HSSCo, stal szybkotnąca kobaltowa |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 48mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | prosty |
| Standard, norma | BS328:Part 5:1983 |
| Nr produktu | SHR-020-7120K |
| Kod UNSPSC | 23241603 |