Pojemnik Euro 400x300x170mm Matlock MTL4044210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
400x300x170mm EURO CONTAINER Matlock MTL4044210K
Matlock MTL-404-4210K
MTL4044210K
400x300x170mm EURO CONTAINER Matlock
MTL-404-4210K
SM.CK016,55,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Praktyczne skrzynki Euro, idealny do stosowania wszędzie tam, gdzie higieniczne, nakładane jeden na drugi pojemniki plastikowe odgrywają ważną rolę w transporcie i magazynowaniu. Odporne na działanie kwasów i roztworów alkalicznych, na zimno i ciepło. Optymalna obsługa dzięki ergonomicznym rękojeściom. Odpowiedni dla systemów przenośników taśmowych.
Dostępne w pięciu rozmiarach:
400 x 300 x 170mm
400 x 300 x 220mm
600 x 400 x 170mm
600 x 400 x 220mm
600 x 400 x 320mm
Pokrywy są dostarczane oddzielnie, patrz poniżej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140226623 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 400 |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Szerokość całk. | 300 |
| Supplier Part No. | 4044210K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver Grey RAL 7001 |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 170mm |
| Wysokość całkowita | 300mm |
| Szerokość całk. | 400mm |
| Numer produktu | EG43/17 |
| Typ produktu | Euro Container |
| Liczba elementów | szt; elem. |