Pojemnik do przechowywania części 20l niebieski Matlock MTL4042500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnik do przechowywania części 20LTR niebieski Matlock MTL4042500K
Matlock MTL-404-2500K
MTL4042500K
Pojemnik do przechowywania części 20LTR niebieski Matlock MTL4042500K
MTL-404-2500K
SM.CK016,79,4ZLNE
Pojemniki Euro z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości, ze wzmocnionymi narożnikami i obrzeżem oraz integralną dopasowaną pokrywą na zawiasach. Gładka płaska podstawa pozwala na bezgłośne transportowanie na przenośnikach, co powoduje, że pojemniki te nadają się do stosowania w centrach dystrybucyjnych lub magazynach hurtowni. Wszystkie pojemniki wyposażone są w ergonomiczną rączkę i mogą być plombowane przywieszkami zabezpieczającymi.
Dostępne o pojemnościach 20, 40 lub 54 litry.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Capacity | 20 L |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140046757 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 260 mm |
| Długość | 400 mm |
| Supplier Part No. | 4042500K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 300 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | 400mm |
| Wysokość całkowita | 260mm |
| Szerokość całk. | 300mm |
| Typ produktu | Euro Nesting Bin C/w Intergral Lid |
| Liczba elementów | szt; elem. |