Pokrętło do gwintowników 3,5-5mm typ T Kennedy KEN5188550K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 3,5-5mm typ T Kennedy KEN5188550K
Kennedy KEN-518-8550K
Pokrętło do gwintowników, typ 'T' 3.5-5mm
KEN-518-8550K
Opis produktu
Używane do operacji ręcznego gwintowania oraz zapewnia zasięg i siłę dźwigni potrzebną do właściwego gwintowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Przystosowane do użycia w ciężkich warunkach. Wykonane z ciągliwej stali z radełkowanym uchwytem, 4 szczęki zaciskowe i 4 punktowe stopniowy proces mocowania ma za zadanie utrzymać gwintownik we właściwej pozycji. Pokrętło typu T.Pakowane pojedynczo.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529; JIS |
| Kod EAN13 | 5036140008137 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 5mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 5mm |
| Minimum Square Size | 4mm |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.08 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Square Size | 4.0 to 5mm |
| Nr produktu | KEN-518-8550K |
| Tap Wrench Type | T-handle Chuck |
| T-Handle Adjustability | Fixed Handle |
| T-Handle Length | 100mm |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
KEN5188550K
POKRETLO DO GWINTOWNIKOW, TYP 'T' 3.5-5mm Kennedy
KEN-518-8550K
SM.CK016,33,6ZLNE
Narzędzia Cromwell