Pokrętło do gwintowników 3-3,9mm typ T Kennedy KEN5188620K KEN-518-8620K PRO20 MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 3-3,9mm typ japoński T Kennedy KEN5188620K
Kennedy KEN-518-8620K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529; JIS |
| Kod EAN13 | 5036140008151 503614007306 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Minimalny chwyt kwadratowy | 3mm |
| Maksymalnych chwyt kwadratowy | 3,9mm |
| Głębokosć całk./opak. | 20mm |
| Długość całk./opak. | 110mm |
| Waga całkowita | 0,12kg |
| Szerokość całk./opak. | 86mm |
| Zakres chwytów kwadratowych dla gwintowników | 3-3,9mm |
| Nr produktu | KEN-518-8620K |
| Długość rączki T | 80mm |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
SM.CK016,35,7ZLNE
Narzędzia Cromwell