Pokrętło do gwintowników 3-6mm typ T Kennedy KEN5188720K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pokrętło do gwintowników 3-6mm typ T Kennedy KEN5188720K
Kennedy KEN-518-8720K
Pokrętło do gwintowników typ T 3-6mm Kennedy KEN5188720K
KEN-518-8720K
Opis produktu
Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali, powierzchnia chromowana wykończona na połysk. Przełącznik boczny do zmiany kierunku obrotów, sprzężony z pokrętłem T, czyni z tego pokrętła idealne narzędzie w miejscach o trudnym dostępie. Pakowane pojedynczo.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Wrench Długość całk. | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Compatible Tap Wrench | |
| Die Stock Długość całk. | |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140017122 |
| Kod eCl@ss | 21020301 |
| Zawiera | |
| Maximum Square Size | 6mm |
| Maximum Rozmiar gwintu | 6mm |
| Minimum Square Size | 3mm |
| Minimum Rozmiar gwintu | 3mm |
| Liczba sztuk lub elementów | 1 |
| Outside Diameter | |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 100 |
| Waga całkowita | 0.18 |
| Szerokość całk./opak. | 30 |
| Square Size | 3.0 to 6mm |
| Nr produktu | KEN-518-8720K |
| Tap Wrench Type | T-handle Ratchet Chuck |
| T-Handle Adjustability | Sliding Handle |
| T-Handle Length | 98mm |
| Typ | Tap Wrench |
| Kod UNSPSC | 27111720 |
| Wrench Body Length | 85mm |
KEN5188720K
POKRETLO DO GWINTOWNIKOW, TYP 'T' 3.0-6mm Kennedy
KEN-518-8720K
SM.CK016,79,7ZLNE
Narzędzia Cromwell